10 гучних культурних подій в Україні 2017

1. Запровадження україномовних квот на телебаченні. Згідно із прийнятим Верховною радою законом, 75% ефіру має бути українською мовою.
2. Проведення Євробачення – 2017 в Києві. Крім високого рівня підготовки конкурсу, на весь світ заявили про себе українські музиканти Onuka та Монатік.
3. 150-річний ювілей Національної опери. Його відзначили низкою прем’єр та концертів.
4. Приїзд Ніка Вуйчича. Людина – легенда, народжений без рук і ніг, збирає багатотисячні стадіони та надихає своїм життєлюбством та життєвою позицією. Цього року його приїзд відбувся в рамках проекту ‘’Переможці’’, присвяченого ветеранам АТО.
5. Прем’єра фільму ‘’Червоний’’. Стрічка про повстання воїнів УПА в таборах ГУЛАГу стала резонансною як серед глядачів, так і серед критиків.
6. Вистава ‘’Украдене щастя’’ театру ‘’Золоті ворота’’ стала найкращою в цьому році за відгуками більшості критиків.
7. Проект Мистецького Арсеналу ‘’Бойчукізм’’. Це школа українського реформаторського мистецтва, що була цілковито винищена комуністами. Її засновник – Михайло Бойчук – мав усі шанси створити новий український стиль, який був би справді національним, та глибоко увійшов би у повсякденний побут людини.
8. Вихід на широкі екрани фільму ‘’Кіборги’’. Фільм, заснований на реальних подіях оборони Донецького аеропорту, став рекордсменом прокату вже в перший вікенд показу.
9. Заборона серіалу ‘’Свати’’. Сподіваємось, ця подія позитивно вплине на смаки українського телеглядача.
10. Перша виставка історичного живопису українських гетьманів Наталії Павлусенко. Портрети українських гетьманів Наталії Павлусенко є в державних та приватних закордонних музеях, приватних колекціях, мають широке визнання в дослідників Гетьманщини.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *