«ПРАГНЕМО ЗМІН!»: У Ромнах будують нову українську школу

ГО “Українська Громадська Рада”, методичний кабінет відділу освіти Роменської міської ради та ГО «Патріоти Роменщини» розпочинають спільний довготривалий проект «ПРАГНЕМО ЗМІН!», який спрямований на надання методичної та практичної допомоги нашим вчителям на шляху побудови Нової української школи!
Амбітно? Не заперечуємо. Але зміни в освіті потрібні, і ми будемо надзвичайно раді, якщо наш проект допоможе педагогам розвиватися відповідно до сучасних вимог.
У рамках проекту для педагогів нашого міста відбудуться лекції, тренінги від справжніх професіоналів, зустрічі з цікавими людьми. (Слідкуйте за анонсами!)
І це не тільки отримання нових знань, а й спілкування з колегами, які активно навчаються та готові ділитися досвідом, а також можливість дізнаватися про нові джерела інформації й способи самоосвіти.
І сьогодні, 22 лютого 2018 року, була перша ластівка! Роменські агенти змін зібралися на лекцію-тренінг “Вступ до критичного мислення” від доцента СумДУ, кандидата філософських наук, голови ГО “Центр регіональних досліджень” Олега Тулякова. 

Новим, креативним стало й місце для проведення заходу – молодіжний заклад Like Cafe. Дякуємо вам!
Дякуємо всім, хто взяв участь!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *