“Від ініціативи до дії”: Міжнародний форум молодіжних центрів

З 22 по 24 травня в Пластовому вишкільному центрі, що знаходиться у м. Буча Київської області, пройшов третій Міжнародний форум молодіжних центрів “Від ініціативи до дії”, який відвідала член ГО “Українська Громадська Рада” Юлія Потіпака.

Обмін досвідом та кращими міжнародними й національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні ось, що стало головною метою форуму.

Серед понад 100 учасників – іноземні експерти з Люксембургу, Ірландії, Естонії, Словенії та представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, діючих молодіжних центрів, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

В ході заходу також відбулось підписання Міністерством молоді та спорту України та Асоціацією молодіжних центрів України Європейської молодіжної інформаційної хартії.

Було дуже приємно дізнатись, що в багатьох регіонах міська влада почала цікавитись потребами молоді, вести з ними діалог. Крутий кейс з Сумщини – фінансування ГО за соціальним замовленням! Сподіваємось, що Чернігівщина ніколи не пастиме задніх в реалізації молодіжної політики та розбудові молодіжної інфраструктури, адже молодь – це наше сьогодення!

 

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *