Українська Громадська Рада вітає з днем Молоді

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження!

Саме молодь – учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці сьогодні визначають шляхи розвитку України.
Молодість – це найвідповідальніший та найважливіший період пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів в житті кожної людини. Ми розпочинаємо новий розділ життєпису і текст написаний нами в період молодих літ покладе основу нашого майбутнього. Це частина життя, коли люди помиляються і мають шанс виправити ситуацію, коли набираються власного досвіду поразок та перемог.

В наш час молодь прагне досягати незалежності, самопізнання, свободи слова, розширювати коло своєї діяльності. Намагається реалізуватися у самоорганізації, бути корисними для суспільства, висловлювати свої думки широкому загалу.

Команда ГО “Українська Громадська Рада” щиро вітає та підтримує сміливих, творчих, прогресивних молодих людей із цим чудовим святом! Бажає професійного та кар’єрного зростання, успіхів у втіленні сміливих планів та справ, підкорення незнаних вершин, відкриття нових горизонтів та можливостей.

Українська громадська рада вітає з Днем молоді всіх українців! Залишайтеся завжди енергійними та позитивними!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *