Хортинг, все більше набуває популярності в Україні. Кожного дня збільшується кількість дітей та юніорів, які пов’язують з цим спортом своє життя. Дуже часто проходять змагання, де спортсмени виборюють свої перші призи та визнання. І ось нещодавно 3 жовтня 2015 року в м. Артемівськ відбувся відбірний чемпіонат Донецької області по хортингу серед дітей. В заході прийняли участь 54 маленькі спортсмени з 3-ох міст по області. В результаті повно контактних упорних боїв 21 спортсменів завоювали місце в дитячій збірній Донецької області по Хортингу та поїде до м. Черкаси, щоб гідно представити своє місто, виступити на Чемпіонаті України.

Змагання пройшли під патронатом ГО «Українська Громадська Рада». Переможці були нагороджені дипломами та медалями, а ще як будь-яка дитина в цьому віці були раді отримати багато солодощів.

Ми щиро пишаємося маленькими спортсменами, які не зважаючи на тяжке положення в своєму місті, знайшли в собі сили на розвиток та досягнення перемоги.