6 сайтів, де можна безкоштовно та цікаво підготуватися до ЗНО

До іспитів залишилось не так багато, але підтягнути знання ще можливо. Більш того, вдосконалити знання можна безкоштовно та онлайн. 6 ресурсів радить видання Нова Українська Школа (НУШ).

✔️EdEra

На сайті EdEra є платформа ЗНО, де можна проходити тести, скористатись підказками та побачити авторське рішення завдань.

✔️Prometheus

На онлайн-платформі Prometheus є три окремі курси для підготовки до тестів: з української мови та літератури, історії України та математики.

✔️ЗНО клуб

На цьому порталі є теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів. Також тут є новини про ЗНО, он-лайн тести, інформація про українські ВУЗи та фото, де зареєстровано 20 тисяч користувачів.

✔️iLearn

Під час реєстрації на iLearn учень має створити гейміфікованого героя. За проходження тестів, завдань та вебінарів учасник отримує електронні монети – вчибакси. На віртуальних заняттях можна ставити запитання викладачу в коментарях, спілкуватися з однолітками та опановувати теми ЗНО. Також на сайті є розділ з тестами, за проходження яких можна отримати вчибакси.

✔️ЗНО онлайн

На цьому сайті розміщені тести, які учні проходили у 2009-2015 роках. Після проходження тесту ви дізнаєтесь не лише свої помилки, але й кількість отриманих балів та скільки часу пішло на виконання завдання.

✔️Be Smart

Be Smart – проект від освітньої платформи EDUGET містить понад 2 тисячі відеоуроків та понад 11 тисяч текстів. Тут є курси з восьми предметів: українська мова та література, фізика, хімія, географія, історія України, математика, фізика, біологія. У 2017 році понад 10 тисяч учнів готувалися до ЗНО за допомогою цієї платформи. Творці проекту стверджують, що після цього регіон піднявся у рейтингу складання ЗНО на 5-15 позицій залежно від предмета.

Щасти на іспитах!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *