84% батьків і вчителів в Україні вважають, що в школах має бути сексуальна освіта

Майже 84% батьків і вчителів в Україні вважають, що в школах має бути сексуальна освіта. Про це свідчать результати дослідження, яке провів за підтримки Міносвіти аналітичний центр Cedos разом з Info Sapiens на замовлення UNFPA (Фонду ООН у галузі народонаселення).

Дослідники акцентують на тому, що більшість батьків не впевнені у своїх знаннях і не готові обговорювати це зі своїми дітьми, водночас приблизно 40% вчителів упевнені у своїх знаннях і готові викладати їх дітям.

Однак, за даними дослідження, ситуація з готовністю вчителів відрізняється, бо багато хто з них ще має стереотипи щодо секс-культури.

Зокрема, 62% опитаних учителів переконані, що короткий одяг і макіяж «провокує» хлопців до активних залицянь, 33% вважають, що треба заборонити аборти, а 36% переконані, що негетеросексуальна орієнтація потребує лікування.

Замовники дослідження акцентують на тому, що в українське освітнє середовище необхідно ввести поняття «комплексна сексуальна освіта» та допомоги педагогам із матеріалами для проведення відповідних занять.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *