British Council: Чернігівський обласний молодіжний центр запрошує на тренінг “Активні громадяни”

Чернігівський обласний молодіжний центр запрошує на тренінг “Активні громадяни” за програмою Британської Ради.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Учасники 3-денного тренінгу отримають сертифікати та можливість подати заявки на міні-гранти від Британської Ради для реалізації проектів соціальної дії.

До участі запрошуються мешканці м. Прилуки.

Тренінг відбудеться: 28-30 вересня 2018 року, м. Прилуки, за адресою вул. Юрія Коптєва, 59, м. Прилуки, ГО “Українська Громадська рада”, Молодіжний центр.

Попередня реєстрація за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf1GScKZLhS154XMv…/viewform

Участь безкоштовна!