British Council: У Прилуках відбудется тренінг “Активні громадяни”

Запрошуємо вас на тренінг “Активні громадяни” за програмою Британської Ради в місті Прилуки. Поспішайте зареєструватися, адже до тренінгу залишились лічені дні!

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Учасники 3-денного тренінгу отримають сертифікати та можливість подати заявки на міні-гранти від Британської Ради для реалізації проектів соціальної дії.