«Бумбокс» виступив на кордоні з Кримом, вимагаючи звільнити політв’язнів

19 липня український гурт «Бумбокс» дав безкоштовний концерт на кордоні з Кримом на пункті пропуску «Каланчак» в Херсонській області. Таким чином музиканти вимагають звільнити всіх українських політв’язнів.

Концерт відбувся в рамках спільної з білоруським Вільним театром роботи над документальним фільмом «Return Ticket» за підтримки Міжнародної асоціації журналістів (IFJ). Картина покликана привернути увагу всього світу до проблеми незаконної окупації частини територій України, а також до порушення прав людини й трагедії політичних в’язнів кремлівського режиму.

На безкоштовний годинний концерт приїхали 400 глядачів, хоча спочатку передбачалося, що гурт буде грати перед порожнім полем. «Не буде ніяких пафосних слів, ми просто зробимо це», – перед виступом заявив лідер гурту Андрій Хливнюк.

Hromadske.UA

@HromadskeUA

«Бумбокс» зіграв годинний безкоштовний концерт на межі з анексованим Кримом — так учасники гурту вимагали звільнити українських політв’язнів

Хливнюк активно підтримує Олега Сенцова у соцмережах та на своїх виступах. На кордоні з Кримом «Бумбокс» розгорнули плакат «Free Sentsov, Free Crimea».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *