Чемпіонат м. Києва серед дітей 8-13 років

11 Жовтня нарешті відбувся Чемпіонат міста Києва по Хортингу серед дітей 8-13 років. Змагання стали відбірковим етапом перед Чемпіонатом України, який відбудеться 15-17 жовтня в м. Черкаси. Сімдесят три спортсмени представляли сім клубів та районних федерацій міста. Київський клуб з Хортингу «Чемпіон» представляли п’ятнадцять спортсменів. В результаті важких та впертих поєдинків «Чемпіон» в загальнокомандному заліку посів перше місце та був нагороджений спортивним інвентарем від фірми «Спортфорс». Хотілось би відмітити, що перемогу клубу забезпечила дружня, злагоджена робота команди та підтримка один одного. Призові місця посіли:1-ше місце: Дьолог Михайло, брати Богдан та Артем Макаровичі, Петровський Юрко, Арцев Егор, Проценко Олексій; 2-ге місце: Трофанюк Микита та Гайдук Владислав;3-те місце: Щербаков Владислав, Корольков Артем та Емец Святослав. Велику вдячність керівництво ПБКХ «Чемпіон» та Київська міська федерація Хортингу висловлює колективу ГО «Українська Громадська Рада» в особі Шукурової Марини Олександрівни, керівника спортивного комітету, за підтримку та надання призової атрибутики на Чемпіонат.