Чемпіонат світу з Хортингу у Польші

Ми ГО УГР хочемо звернутися до всіх Українців, до людей для яких ми знаємо, що слова БАТЬКІВЩИНА, СЛАВА, ЧЕСТЬ – є рівноправними.

Зараз є можливість довести всьому світу, що ми сильна та не переможна нація. І такі є наші діти, які вміють та повинні перемагати. Всюди і на спортивній арені, і на нажаль кривавій війні.

В вересні цього року в Польщі буде проходити чемпіонат світу з хортингу. І для участі в ньому також запросили збірну України. Доненчани знайшли в собі сили поїхати та довести, що ми нація непереможних та стійких людей незважаючи на все пережите, вони готові відстояти честь нашої Держави!. Але нажаль не у всіх батьків є можливість про платити цю поїздку, яка є для них та і для нас з вами такою важливою.

Адже це діти з тих самих районів, де йде війна. Де в мирні домівки потрапляють міни та снаряди, де руйнуються життя та дитячі долі.

Тому ми члени ГО УГР закликаємо вас об’єднатися заради мрії цих дітей та надати їм шанс поїхати та перемогти. І вони неодмінно переможуть, ми впевнені, адже це наші вихованці – Українці.

Ми маємо допомогти батькам цих юних обдарованих спортсменів відправити їх за Перемогою, адже вони й так настраждалися в житті. А так хочеться, щоб їхні мрії здійснилися, щоб ці діти також мали гідне дитинство з першими світовими перемогами та досягненнями.

Для цього потрібно зібрати кошти і нам це під силу. Якщо кожен з нас зможе відмовитися від повсякденного задоволення заради майбутнього наших дітей: не сходити до клубу с товаришем, один раз не піти з дівчиною в кіно, то Ми впевнені – хлопці повернуться з ПЕРЕМОГОЮ.

Вирвати перемогу за тебе, за себе за всіх нас. І це буде наша спільна перемога. Перемога над війною, жорстокістю та байдужістю людей!

Разом ми все подолаємо, ми патріоти своєї Держави. Нехай діти відчують нашу підтримку і навчаться перемагати на світовій арені! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ЄДРПОУ 39588254
р/р №26004056108542 у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Карта Приват 5168 7420 6442 7382 Тимків Я.І.
Долучись вже зараз до формування молодого покоління нашої держави!