Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» 2015-2016 року серед дівчат 1999 р. н.

12-13 грудня на базі Прилуцької ДЮСШ відбувся чемпіонат України з волейболу («Дитяча ліга» 2015-2016 року серед дівчат 1999 року народження). У чемпіонаті взяли участь команди КДЮСШ м. Нетішин, ДЮСШ м. Іллічівськ, збірна м. Вінниця, ДЮСШ м. Прилуки.

Змагання пройшли за підтримки Української Громадської Ради та Благодійного фонду Артема Рожка.
Представник Благодійного фонду Артема Рожка подарував спортсменам прилуцької команди комплекти волейбольної форми. Від Української Громадської Ради всі команди отримали набори солодощів.

Чемпіонат пройшов у цікавій та напруженій боротьбі. Перемогу в першому турі виборола команда КДЮСШ м. Нетішин, на другому місці – збірна Вінниці, третє та четверте місця поділили команди ДЮСШ Прилук та Іллічівська.