Чи корисно пити чай з малиною під час захворювання

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, що чай з малиною не є панацеєю при застуді, але може полегшити перебіг хвороби.

Уляна Супрун розповіла, що якщо хвороби не викликані або не ускладнені бактеріальною інфекцією (для лікування якої потрібні антибіотики), то людині просто потрібна корисна їжа, препарати, що знижують температуру (парацетамол або ібупрофен) і тепле пиття (і тут стане в нагоді малина).

«Бактеріальну інфекцію дихальних шляхів слід лікувати антибіотиками, до яких збудник чутливий, а не тільки гарячим чаєм. У разі тривалого кашлю, температури і слабкості – зверніться до лікаря і не займайтеся самолікуванням. Народні методи не замінять повноцінного лікування», – розповіла Супрун.

За словами Супрун, чай з малиною підтримує водний баланс. Малина також підтримує імунну систему, оскільки містить флавоноїди, вітамін С, а також трохи цукру.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я розповіла, що в складі малини також є ацетилсаліцилова кислота, яка допомагає знизити лихоманку і запалення.

«Саме тому малина також допомагає полегшити симптоми застуди. Пам’ятайте, що малина – виключно допоміжний засіб і не може замінити препарати, які вам рекомендував лікар. Адже хоча малина і може збивати температуру, складно визначити, скільки потрібно її прийняти саме вам, щоб досягти потрібного результату. Крім того, якщо у вас є температура нижче 38 градусів, її не варто збивати взагалі. Це є свідченням імунної реакції організму і початку боротьби з інфекцією», – додала Супрун.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *