Чому забруднена річка Сула?

Нещодавно  у ВВС Україна з’явився матеріал про забруднення річки Сули, у якому не дали чіткої відповіді на питання Чому забруднена річка Сула?

Активісти Об’єднання “Самопоміч” – Ромни та Українська громадська рада з користю провели вихідні. Було відвідано міські каналізаційні споруди. Сказати, що вони занехаяні – це не сказати нічого.

Розруха та запустіння вкупі з височенними бур’янами. Характеристикою очисних споруд перш за все є якість очистки. Нам все-таки за допомоги небайдужих людей вдалося знайти випуск неочищених стічних вод з очисних споруд. Впевнені, що там не ступала нога людини можливо навіть декілька років. Чи не повинні випуски інспектуватися (тег сес, Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, Сумська екологія).

Нажаль, відео та фото не можуть передати всієї краси, зокрема запаху, який стоїть в околиці. Додамо, що ці неочищені стіні води потрапляють в річку Сула в районі зеленого мосту, де запах стоїть теж незабутній. Як працюється черговому дочірньому від ПП «Еліпс» ? Роменська Міська Рада? Сергій Салатун?

 

 

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *