CQ: Ромни приймають участь у сіті-квесті

12 серпня роменчани вчетверте зустрічалися, щоб позмагатися у міському квесті. За підтримки Українська громадська рада щосуботи у місті Ромни всі бажаючі мають змогу помірятися розумами, кмітливістю та спритністю. Участь у змаганні брали 4 команди по 6 чоловік.

По місту розставлені певні пункти, які за підказками людини, що стояла на попередній станції, шукали квестівці. На кожній із точок команди виконували завдання, після завершення якого робили селфі на локації.
Участь взяли наступні команди:
“Аркадеш”- 1 місце
“Напівспортсмени”- 2 місце
“O’stin”- 3 місце
“Black*White” – 4 місце
Відповідно, всі вони були нагороджені подарунковими сертифікатами:
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 1000 гривень”
“Подарунковий сертифікат в ресторан швидкого харчування “Family Burger” на 500 гривень”
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 300 гривень”
Позитивний настрій та командний дух заповнювали повітря навколо. Всі учасники отримали задоволення від вдало проведеного вихідного. Активний та спортивний відпочинок завжди йде на користь всім. В цьому переконуємося ми та молодь міста Ромни!
Завершиться марафон квестів 19 серпня, де візьмуть участь команди—переможці попередніх 4 змагань. На нас чекає грандіозний фінал! Бажаємо наснаги, терпіння, удачі і хай фортуна вам посміхається!