CQ: Ромни запрошують взяти участь у квесті

5 серпня у місті Ромни втретє відбувся міський квест, за підтримки громадської організаї “Українська Громадська Рада”, участь в якому взяло 4 команди по 6 чоловік.
По місту були розставлені певні станції, які за підказкам людини, що стояла на попередній станції, шукали учасники. На кожній із точок команди виконували завдання, після завершення якого робили селфі на локації.
Захоплені досвідом минулих квестівців, учасники поринули у пригоди і намагалися переграти своїх суперників якомога скоріше. Їх захопила спритність, цікавість та азарт.
Участь взяли наступні команди:
“Юність”- 1 місце
“Вінігрет”- 2 місце
“Dream-team”- 3 місце
“Бейкер стріт” – 4 місце
Відповідно, всі вони були нагороджені подарунковими сертифікатами:
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 1000 гривень”
“Подарунковий сертифікат в ресторан швидкого харчування “Family Burger” на 500 гривень”
“Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 300 гривень”
Усі учасники залишилися задоволеними та емоційно переповненими від міського квесту.
Наступні квести:
12 сeрпня,
19 серпня- фінал, де будуть змагатися всі команди, які займали 1 місця протягом 4 нeділь. Бажаємо успіху наступним учасникам!