CQ/Сіті Квест: У Ромнах тривають міські пригоди

Цієї суботи 29 липня, за підтримки ГО Українська громадська рада у місті Ромни вдруге вдбувся “Міський квест”. Учасники намагалися знайти правильні рішення на кожній з локацій та прийти першими до фінішу. По місту були розставлені певні “станції”, які по підказкам людини з попереднього пункту шукали учасники. На кожній із “точок” команди виконували завдання, після чого робили селфі на локації.

Участь взяли 4 команди по 6 чоловік.

“Діти роменського району”- 1 місце
“Віват”- 2 місце
“Stone” – 3 місце
“Вікінги” – 4 місце
Відповідно, всі вони були нагороджені подарунковими сертифікатами:
Подарунковий сертифікат в кафе-бар “Кухня” на 1000 гривень.
Подарунковий сертифікат в ресторан швидкого харчування “Family Burger” на 500 гривень.
2 Подарункових сертифікати в кафе-бар “Family Burger” на 300 гривень.
Учасники та вболівальники отримували задоволення протягом всієї гри, прагнення перемогти захопило всіх до одного. Емоції переповнювали команди, мотивували знайти відгадки швидше за суперників та прийти переможцями у фінал квесту.

До наступної зустрічі та нових пригод!

Квести у серпні:
5 серпня, 12 серпня.
19 серпня відбудеться фінальна частина, де будуть змагатися всі команди—переможці попередніх змагань.