CQ: У РОМНАХ ВІДБУВСЯ ФІНАЛ СІТІ-КВЕСТУ

19 серпня, у суботу в місті Ромни відбувся грандіозний фінальний забіг команд-переможців чотирьох попередніх квестів. Всіх учасників полонили навички слідопитів, азарт та наполегливість. Жага до перемоги та дух змагання між квестівцями спонукали їх йти до фінішу. Поміж всім іншим дружня атмосфера та колективна згуртованість була розбавлена веселощами, розвагами та насолодою від активного відпочинку. Українська громадська рада всіляко сприяє поширенню корисного дозвілля серед юнацтва та молоді.
В змаганні взяли участь вже відомі нам 4 команди- фаворити попередніх змагань, а саме:
“Арадеш”- 1 місце,
“Юність”- 2 місце,
“Маяк”- 3 місце,
“Діти роменського району” – 4 місце.
Відповідно до зайнятих місць отримали позитивні емоції, драйв та подарунки:
1 місце – кожному учаснику по 400 грн;
2 місце – кожному учаснику по 200 грн;
3 місце всій команді 500 грн;
4 місце всій команді 500 грн.
Маємо велику надію, що наступного року ми спільно з роменчанами продовжимо традицію активного, розважального та корисного відпочинку у вигляді літніх суботніх квестів.
Вітаємо переможців з тріумфом, всім командам вдячні за участь у квестах. Бажаємо школярам та студентам гарного початку нового навчального року, решті містян наснаги в роботі та мирного неба над головою. Дякуємо за вашу небайдужість та натхненні серця.