В Україні зафіксовано уже 218 інфікованих коронавірусом

Станом на ранок 27 березня в Україні загалом 218 ВИПАДКІВ коронавірусу, за останню добу захворіло 62 особи, повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Найбільше хворих у Чернівецькій (47), Київській (32), Тернопільській (25), Івано-Франківській (24) областях.

У Києві, як повідомили у КМДА, 47 випадків інфікування.

Є уже ЧОТИРИ ВИПАДКИ ОДУЖАННЯ від коронавірусу, враховуючи один попередній: усі вони у Чернівецькій області, це троє дорослих та одна дитина. Також стан ще одного пацієнта значно поліпшився, його готують на виписку.

Померло від коронавірусу в Україні 5 людей.

Створено ШТАБ ПРОТИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ коронавірусу, додали у МОЗ. Головного санітарного лікаря Віктора Ляшка призначено керівником штабу.

У світі, за останніми даними, кількість хворих на коронавірус перевищила 530 ТИСЯЧ людей: США випередили Китай за кількістю інфікованих (85 та 81 тисяча відповідно).