В Україні створили платформу з сертифікатами закладів: їх можна використати після карантину

В Україні створили безкоштовну онлайн-платформу Locals для підтримки українських ресторанів, барів і кав’ярень. Його запустив сервіс Poster.

«Locals – це сайт підтримки українських локальних підприємців в період карантину. На сайті можна купити онлайн-сертифікати або подарункові карти для походу в улюблені кав’ярні, ресторани, перукарні, магазини після карантину і таким чином підтримати їх в непростий період», – розповідають у Poster.

Сертифікат можна придбати зараз або подарувати друзям, а потім оплачувати ним покупки в закладах, доки на віртуальному рахунку не закінчаться гроші. Одна людина може купити необмежену кількість сертифікатів.

Покупці отримають додаткову суму для покупок в якості бонуса від закладів. Наприклад, за сертифікат на 200 гривень заклад додає бонус 50 гривень.

Зараз на платформі доступні сертифікати із закладів Києва, Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Тернополя, Ужгорода, Чернівців, Одеси та Чорноморська.

Серед київських закладів − бар «Прописка» та заклад S34 Haircuts & Cocktails, власники можуть додавати заклади на платформу безкоштовно.