Пробне ЗНО коштуватиме від 138 до 150 грн

Залежно від регіону вартість одного тестування під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання складе від 138 до 150 гривень.
Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається, що найдорожче пробне ЗНО -150 гривень – коштуватиме у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Київській, Черкаській, Чернігівській, Львівській, Волинській та Рівненській областях та місті Києві.

Найменше українці заплатять за пробне тестування у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях -138 гривень. У Херсонській, Миколаївській та в Криму – 145 гривень, у Донецькій та Луганській областях — 144 гривні. По 142 гривні заплатять в Івано-Франківщині, Тернопільщині та у Чернівецькій та Закарпатській областях. У Харківській, Полтавській, Сумській областях – по 141 гривні.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *