Супрун розповіла, як захистити шкіру рук в умовах посиленої гігієни

Постійне миття рук і знезараження антисептиками в багатьох людей уже спричинило проблеми зі шкірою. Це не привід припиняти гігієну рук, але привід ознайомитися із порадами щодо догляду за шкірою під час інтенсивного миття і знезараження рук.

👉 Отже, що робити, аби під час пандемії руки зберегти свої руки? Радить Уляна Супрун:

“Є три стратегії, що доповнюють одна одну: дібрати знезаражувач, що не викликає алергії/дерматиту, мити, знезаражувати і витирати руки за всіма правилами та користуватися засобами по догляду за шкірою.

◾ Антисептик має бути на основі спирту, можливо, мати гліцерин для пом’якшення шкіри, і більше нічого може не містити додатково.

◾ Мийте руки щонайменше 20-30 секунд в теплій, а не гарячій воді, і не беріть надто багато рідкого мила — воно має добре змитися, не лишивши руки слизькими. Твердим милом користуватися цілком можна. Якщо ви помили руки з милом, то купати їх в спирті цього разу уже не потрібно.

◾ Майте власний рушник, щоразу витирайте ним руки насухо після миття. Звісно, під час карантину люди миють руки переважно вдома і користуються, ясна річ, власними рушниками. Але поза домом, краще витирати руки паперовими серветками, якщо немає свого рушника.

Повітряних сушарок краще уникати, бо вони також можуть бути джерелами бактеріального чи вірусного забруднення і ще сильнішої втрати вологи шкірою.

◾ Ходити з мокрими руками — шкідливо, адже вони обвітрюються, навіть коли немає загрози заразитися вірусом. У вітряні весняні дні можете далі носити трикотажні рукавиці — вони врятують руки від обвітрювання. Головне — не торкатися руками в рукавичках обличчя і регулярно їх прати.

◾ Обов’язково користуйтеся кремами, лосьйонами чи навіть живильними масками для рук. Це стосується всіх: і жінок, і чоловіків. Можна наносити засіб з догляду за руками щоразу після миття і перед сном.

Для кращого живлення можна нанести рясний шар крему, надягнути бавовняні чи лляні рукавиці, і так спати. Для дуже сухих рук радять використовувати вазелін — він створить захисний шар і запобігатиме втраті вологи шкірою. Ще одним дієвим засобом підтримки шкіри є зволоження повітря.

Суха шкіра не має ставати приводом пряпиняти ретельно мити чи обробляти руки антисептиком. Сьогодні дотримання належної гігієни рук — це один з найдієвіших способів вберегтися від збудників небезпечних хвороб!”

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *