Три великі міста потрапили до «червоної» карантинної зони в Україні

Україну поділили на нові карантинні зони (це відбувається щоп’ятниці). Тепер до «червоної» зони потрапили 29 регіонів, зокрема Івано-Франківськ, Чернівці та знову Тернопіль, повідомили в МОЗ.

«Помаранчевий» рівень небезпеки у 89 районах і містах, «жовтий» – у 139, інша територія – «зелена» зона.

ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ ПОТРАПИЛИ:

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, м. Коломия, м. Калуш, Косівський і Тисменицький райони в Івано-Франківській області;

м. Біляївка та м. ІЗМАЇЛ, а також Болградський район в Одеській області;

м. ДУБНО та Костопільський район у Рівненській області;

ТЕРНОПІЛЬ, м. Бережани, м. Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський і Чортківський райони в Тернопільській області;

Великобурлуцький район у Харківській області;

ЧЕРНІВЦІ та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький райони в Чернівецькій області;

Бобровицький район у Чернігівській області.

Водночас місто Острог, яке два тижні перебувало на «червоному» рівні епідемічної небезпеки, зараз у «помаранчевій». З «червоного» рівня також вийшли Городенківський район Івано-Франківської області та Радивилівський район Рівненської області.

Поділ на зони визначається за кількістю заповнених лікарняних ліжок, числом тестувань і нових випадків захворювання на COVID-19 протягом 14 днів на 100 тисяч населення.