Україна має отримати 200 мільйонів євро на оновлення громадського транспорту у 18 містах

Україна має отримати 200 мільйонів євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на оновлення громадського транспорту в щонайменше 18 містах, повідомляє Кабмін.

На ці кошти мають побудувати й модернізувати трамвайні та тролейбусні ліній у Черкасах, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Львові, Кременчузі та Запоріжжі.

Крім того, мають придбати нові автобуси, тролейбуси, трамваї та вагони метро для таких міст: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці й інші.

Це робитимуть у межах проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ». Верховна Рада має ратифікувати цю угоду до кінця 2021 року, а перші контракти на поставку нового транспорту укладуть уже у 2022 році, очікують у Мінфіні.