Україна на два тижні закриє кордони для іноземців

Україна з 15 березня на два тижні закриє кордони для іноземних громадян, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу у Києві.

Це стосуватиметься усіх іноземних громадян, без виключення, каже Данілов. Усі пункти пропуску, які працюватимуть, забезпечать тестами на коронавірус.

«Усі громадяни України, які перебувають зараз за кордоном, будуть мати змогу повернутися в країну. Але [ті, хто повертається] з країн, де сьогодні вирує коронавірус, будуть проходити процедури обсервації», − сказав Данілов.З

МЗС зобов’язали попередити всі установи та країни про рішення закрити кордони.

Працівник Держприкордонслужби на одному з пропускних пунктів у лютому 2019 року / ДПСУ

Через два тижні на засіданні РНБО ухвалять рішення про подальші заходи безпеки, «залежно від того, як буде розвиватися ситуація».

Також громадян України просять обмежити поїздки закордон.