У МОЗ затвердили правила проведення концертів та спектаклів під час карантину

В Україні з 10 червня дозволили проведення концертів та інших масових заходів (окрім показів у кінотеатрах), але З ОБМЕЖЕННЯМИ Й ТІЛЬКИ В ОБЛАСТЯХ, де відбувається спад захворюваності на COVID-19. МОЗ публікує тимчасові правила організації концертів.

ЯКІ БУДУТЬ ВИМОГИ:

усім працівникам організатори мають міряти температуру;

для відвідувачів мають надати достатню кількість антисептиків, у закладах регулярно проводити вологе прибирання;

організатори мають нанести розмітку для дотримання дистанції 1,5 метри між відвідувачами;

усі відвідувачі та працівники концертних заходів мають носити маски (якщо захід влаштовують у приміщенні);

організатори повинні розміщувати інфоблоки щодо профілактики коронавірусу.

Традиційні фан-зони заборонені, аби не допустити скупчення людей. Місця мають бути лише СИДЯЧИМИ (як варіант, за столиками) на відстані 1,5 метра. За столиками має бути не більше 4 людей (без урахування дітей до 14 років), у залах із кріслами пропонують шахове розміщення.

На заході відвідувачів не має бути більше, ніж одна особа на 5 м² загальної площі зали чи території заходу.

Кількість пунктів пропуску радять збільшити, щоб уникнути великих черг. Контроль за квитками рекомендують проводити безконтактним способом.