День міста Ромни: Квест історії міста та концерт вуличної музики

ГО “Українська Громадська Рада” є постійним учасником майже всіх міських заходів та організатором різних молодіжних квестів, фестивалів, подій. Вчора в День міста ми провели два заходи!

Спільно з відділом молоді і спорту було організовано квест для молоді, основною тематикою якого була історія міста. Учасники виконували різні завдання: складали легенду про виникнення міста, писали вірші про Ромни, малювали місто мрії та висловлювали побажання про перспективи розвитку рідного міста. По завершенню переможці отримали сертифікати від ресторану “Кухня”. Дякуємо нашому постійному спонсору! Та солодкі призи від РМР.

Потім ще була локація вуличної музики на центральній сцені від нашої ГО. Гості з м.Тростянець – гурт “Дорога 21” та місцеві таланти Ліана Пельовіна, ВІА “МІКС”, Анна Мохнюк та мої любі, танцювальний колектив “ВІВАТ” радували роменців своїми виступами.

Також член нашої команди Катерина Лук’яненко отримала відзнаку за активну участь в громадському житті міста.
Пишаємось командою активістів в місті Ромни!!! Разом ми працюємо у ритмі творчих ініціатив для розвитку нашого міста! І ця відзнака для всієї ГО “Українська громадська рада!