“День Науки 2018” у Прилуцькій гімназії № 1: Подарунки, гаджети, спортивне приладдя

Сьогодні в Міському Будинку Культури відбулось надзвичайне свято – “День Науки”. Це традиційний захід Гімназії #1 ім. Г.Вороного, під час якого відзначають здобутки учнів в різноманітних конкурсах, олімпіадах, проектах; активістів художньої самодіяльності, спортсменів.

За гарною традицією, другий рік поспіль до привітань та нагородження гімназистів долучилась команда ГО “Українська Громадська Рада”. Учні отримали пам’ятні подарунки від УГР: книги, солодощі, колонки для гаджетів, спортивне приладдя. Також подарунки отримав і педагогічний колектив, адже завдяки невтомній праці вчителів ми чуємо про високі досягнення їх вихованців!

Вітаємо всю шкільну родину гімназії зі святом та з закінченням навчального року! Нехай здійснюються всі мрії, все задумане обов’язково втілиться в життя, а на життєвому шляху трапляється багато однодумців! Щиро віримо в те, що ви ніколи не зупинитесь в своїх досягненнях і ми ще не раз будемо пишатися вашими перемогами!