День Соборності 2018 у Прилуках

22 січня, в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулося засідання круглого столу: ‘’Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг’’.
Команда ГО “Українська Громадська Рада” активно долучилась до святкового засідання. Зокрема, представник УГР Юлія Потіпака зазначила: “В цей день хотілося б, щоб ми говорили не тільки про єднання Сходу та Заходу, Півночі і Півдня, а й про єднання людей заради одної спільної мети: жити в прогресивній державі, де влада та народ говорять однією мовою та інтегрують свої зусилля в напрямку розбудови сильної незалежної країни.

На сьогоднішній день молодь Прилук показує сумну статистику – близько 80% молодого покоління після закінчення навчання планує виїхати з міста в мегаполіс або закордон, 90% розмовляють суржиком, велика кількість учнів і студентів погано орієнтується в своїх правах. Про це свідчать результати соцопитування, яке було проведено активістами Молодіжного центру м.Прилуки в грудні-січні серед старшокласників та студентів міста. Більш точні відсоткові показники ми оприлюднимо до кінця січня, як тільки анкети будуть повністю оброблені’’.

Молодь хоче, щоб у нашому місті та в країні в цілому молодіжна політика існувала не лише номінально, а й реально! Для цього необхідна неабияка підтримка молодого покоління місцевою та державною владою, яка має докладати максимум зусиль для виховання справжніх патріотів, лідерів, які візьмуть на себе відповідальність за майбутнє своєї країни.

Як відомо, головним символом Дня Соборності є так званий ‘’живий ланцюг’’ як символ духовної єдності українського народу. Тож закликаємо всіх об’єднатися і пам’ятати – доля нашої держави в наших міцно стиснутих руках!