День вуличної музики у Прилуках: Прийняти участь

ДО НАЙКРАЩОГО ДНЯ В РОЦІ ЗАЛИШИЛОСЬ 27 ДНІВ!

Не пропустіть головну музичну подію в своєму місті!

Ідея свята проста – щороку у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику. Головна умова – тільки живий звук і ніякої фонограми (за винятком реп-виконавців)!

Міжнародний волонтерський музичний фестиваль “День Вуличної Музики” вже другий рік поспіль буде організований з ініціативи Громадської організації “Українська Громадська Рада” в містах Прилуки та Ромни 19 травня.

За роки проведення Фестиваль «День Вуличної Музики» набув
національного масштабу та долучив до події 40 міст України. Подібні фестивалі відбуваються у всіх Європейських столицях та користуються великою популярністю серед мешканців міста та туристів. Відбудеться він в один день з 20 іншими країнами
по всьому світу.

Музиканти, які мають бажання взяти участь у музичному фестивалі “ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ”, який відбудеться 19 травня у м.Прилуки – реєстуйтесь за посиланням