DiscoverEU: ЄС надасть 15 тисячам молодих громадян безкоштовні квитки для подорожей Європою

Єврокомісія затвердила програму DiscoverEU (Відкрий ЄС), що надасть можливість безкоштовно подорожувати Європою для 15 тисяч громадян країн-членів ЄС, яким виповнилось 18 років.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Програма передбачає оплату залізничних квитків для подорожей країнами ЄС протягом 30 днів. При цьому зазначається, що витрати на проживання, харчування тощо молоді європейці покриють за свій рахунок.

Перші 18-річні європейці зможуть скористатися програмою вже влітку 2018 року.

На функціонування програми в Євросоюзі передбачили 12 мільйонів євро.

«DiscoverEU це не просто ініціатива надати безкоштовні квитки на потяг молодим людям. Це нове бачення Європи, новий спосіб залучити молоде покоління європейців у ту саму Європу, якою вони хочуть її бачити», — повідомив Манфред Вебер, лідер Європейської народної партії, якому і належить ідея запровадження даної програми.

Автори програми сподіваються, що вона допоможе побороти зростання популізму в Європі, а також дасть можливість молодим європейцям насолодитись перевагами вільного пересування між різними країнами ЄС та побачити реальність сусідніх країн.

При цьому зазначається, що кількість квитків, доступних у програмі, обмежена до 15 тисяч, тому для участі у програмі молодим громадянам ЄС доведеться подати заявку на офіційному сайті протягом двох тижнів у липні.

Посилання: https://hromadske.ua/posts/yes-nadast-15-tysiacham-molodym-hromadianam-bezkoshtovni-kvytky-dlia-podorozhei-yevropoiu