“Дитяча Феєрія” у Прилуках: Фотозвіт

5 серпня на літньому майданчику МБК голосно лунав дитячий сміх та панувала весела атмосфера. Команда Української громадської ради спільно з МБК та активними батьками організували незабутню вечірку для дітвори.

Хлопчики та дівчатка гралися, співали, танцювали та проводили хімічні експерименти. Дитячому подиву та веселощам не було меж. Попри спекотну погоду малюки, дошкільнята та школярі розважалися і отримували задоволення від конкурсів, загадкових дослідів, запальних танців та співу.
Всім юним учасникам сподобалося проводити час у веселій компанії аніматорів та нових друзів. Маємо надію,що кожного разу кількість діток буде збільшуватися і зможемо запалити ще більше посмішок та очей на їхніх обличчах.