До фестивалю “День Вуличної Музики” залишилось 30 днів!

До фестивалю “День Вуличної Музики” залишилось 30 днів! Не пропустіть головну музичну подію в своєму місті!

Ідея свята проста – щороку у третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом на вулицях свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику. Головна умова – тільки живий звук і ніякої фонограми (за винятком реп-виконавців)!

Міжнародний волонтерський музичний фестиваль “День Вуличної Музики” вже другий рік поспіль буде організований з ініціативи Громадської організації “Українська Громадська Рада” в містах Прилуки та Ромни 19 травня.

За роки проведення Фестиваль «День Вуличної Музики» набув
національного масштабу та долучив до події 40 міст України. Подібні фестивалі відбуваються у всіх Європейських столицях та користуються великою популярністю серед мешканців міста та туристів. Відбудеться він в один день з 20 іншими країнами
по всьому світу.

#ВАЖЛИВО Слідкуйте за нашими соцмережами, вже зовсім скоро ми відкриємо реєстрацію для учасників!