Добрі справи для особливих дітей

Найбільша радість для мами – народження дитини. Але, на жаль, часто страшні діагнози затьмарюють ейфорію від появи на світ нового життя та стають серйозним випробуванням для малюків та їх мам. Через недостатнє фінансування державою потреб дітей з обмеженими фізичними можливостями більшість сімей не може забезпечити їм належне лікування та реабілітацію. В Прилуцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат навчається 106 дітей з особливими потребами. Ці діти щирі та безпосередні, веселі та з вогниками надії в очах. Команда ГО «Українська громадська рада» більше двох років співпрацює з керівництвом школи та на постійній основі займається оздоровленням учнів. Діти проходять реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування в місті Трускавець Львівської області. Так, за час співпраці УГР із школою, клініку тричі відвідала Надя Кравцова, двічі  Рома Кущенко, а також Денис Шитель та Ковальчук Марина спільно зі своїми мамами та інші школярі. 19 жовтня Голова правління УГР Капран Юлія відвідала школу-інтернат, де на неї чекали батьки оздоровлених дітей. Учні з мамами висловлювали слова вдячності на адресу команди УГР, дарували сувеніри, виготовлені своїми руками. В свою чергу, активісти «Українська громадська рада» посприяли закупівлі  дітям з вадами зору 18 новеньких стильних окулярів, які попередньо особисто вибирали школярі. На початку дружби зі школою команду УГР особливо вразив Артем Бодько, хлопчик з великим серцем та надзвичайним музикальним талантом. Артем має вади зору та проходить реабілітацію після онкохвороби, але це не заважає йому займатися музикою. На прохання мами Артема активісти УГР передали родині трьохмісячний запас ліків для юного музиканта, щоб підтримувати організм після важкого лікування онкології. Артем з радістю подарував присутнім дві композиції на піаніно.

Зі словами подяки звернувся до Юлії Капран і директор школи-інтернату Крамаренко Володимир Михайлович. «Після поїздки до клініки діти показують значно кращі результати в навчанні, прогрес видно неозброєним оком», – говорить директор. – ««Українська громадська рада» – це люди свого слова і конкретної справи, ніколи не дають пустих обіцянок. Шляхетні вчинки цих ентузіастів дають дітям віру в добро та допомагають жити повноцінним життям».  Команда УГР щиро співпереживає проблемам дітей з особливими потребами, тож співпраця із школою продовжується і дітки знову готуються до поїздки на реабілітацію в провідну Міжнародну відновну клініку в м.Трускавець. Хочеться, щоб малеча ніколи не хворіла, а лише насолоджувалась безтурботним дитинством та радувала свої батьків і близьких власними досягненнями!

Потіпака Ю., прес-центр УГР