Донецький обласний титульний турнір з Хортингу «Кубок Чемпіонів» в розділі «Двобій»

05.07.2015 року за підтримки ГО «Українська громадська Рада» в м. Артемівську Донецької області на базі легкоатлетичного манежу стадіону «Металург», який розташований за адресою – вул. Петровського, буд. 137, пройде Донецький обласний титульний турнір з Хортингу «Кубок Чемпіонів» серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих в розділі «Двобій».  У змаганнях беруть участь титуловані спортсмени дитячо-юнацької збірної команди Донецької області та члени збірної Донецької області та України серед чоловіків (1-ий розряд, кандидат у майстри спорту, майстер спорту України з Хортингу).

Збірна Донецької області серед юнаків та дорослих з Хортингу у квітні 2015 року посіла перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України та залишила за собою дванадцять місць у складі збірної України з Хортингу на Чемпіонат Світу, який відбудеться у жовтні 2015 року у Польщі.

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації українського національного виду змішаних єдиноборств – Хортинг серед населення Донецької області та України у цілому, виховання морально-етичних, фізичних якостей спортсменів та підвищення їх спортивної майстерності перед Чемпіонатом Світу з Хортингу.

Усі витрати, пов’язані з організацією проведення змагань (нагородження переможців і призерів, оренда місця змагань та оргтехніки, оренда хорту, лікарського та обслуговуючого персоналу, друкування афіш та іншої атрибутики до змагань) здійснюється за рахунок благодійної допомоги ГО «Українська громадська Рада». Загальне керівництво організації та проведення змагань здійснює Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Безпосередня організація і проведення змагань покладається на Комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради, Донецький обласний осередок «Українська федерація Хортингу».

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до нашого заходу та підтримати спортсменів, які, незважаючи на напружене становище на Сході нашої країни, популяризують своїм прикладом високих досягнень український національний вид бойового мистецтва, раз за разом доводячи, що Україна єдина!

WsG0cjxT35A6_r-ILlCYT8lp3Cye7xUQMNTzKExCKmSINXqKO4HOyxQOM8epfLoDjEQUEPAy0oAqESinUnvgdLIIVigy1-N__4sWxN4-xurY0wbVhjYFOIl4Ad7KVeSB7T54FPZ9YmSSuzcgY3ctRXl614INZ-V-w7TKo