DRUNK BUSTERS GOGGLES: У Ромнах провели тренінг для майбутніх водіїв “Випробуй у безпеці”

23.01, команда ГО “Українська Громадська Рада” міста Ромни відвідала дуже цікавий і пізнавальний тренінг для майбутніх водіїв “Випробуй у безпеці”. Для присутніх було проведено багато цікавих вправ, щоб учні на наочному прикладі могли побачити всю серйозність процесу дорожнього руху.

Учасникам заходу було представлено окуляри “DRUNK BUSTERS GOОGLES”, за допомогою яких можна побачити різницю між тверезим станом та станом алкогольного сп’яніння. Наша команда вирішила перевірити дієвість цього приладу і результат був приголомшуючий!
Побувавши на такому тренінгу, усвідомлення важливості дотримання ПДР збільшується, адже легковажність однієї людини може призвести до непоправних наслідків!