European Youth Information and Counselling Agency: у Вінниці відбувся національний семінар щодо інформування та консультування молоді

Поки молодь складає останні іспити та готується до омріяних канікул, ми навчаємось, щоб працювати для вас та надавати якісні послуги!

20-21 червня у Вінниці відбувся національний семінар щодо інформування та консультування молоді, ініційований європейською мережею молодіжних центрів Eryica – European Youth Information and Counselling Agency, вякому взяла участь Юлія Потіпака, член ГО “Українська Громадська Рада”.

60 учасників з 19 областей України змогли ознайомитись із принципами роботи ERYICA (завдяки представникам мережі Eva Reina, Jessica Walker), взяли участь у тренінгах та поспілкуватись з експерами з Ради Європи – David Neuber, професоркою з фінського університету Abo Akademi Gunilla Widen, представником Koordinaatti (Фінляндія) Mika Pietilä, представниці Joventut Generalitat de Catalunya (Іспанія) Montserrat Herguido, експертом ProMo-Cymru (Великобританія) Marco Gil-Cervantes, експертом з Литви Evaldas Rupkus.

Також серед спікерів семінару був і Олександр Ярема, заступник міністра молоді та спорту України.

Протягом семінару учасники дізнались про молодіжну інформаційну роботу у Фінляндії, інструменти цифрової молодіжної роботи, особливості молодіжного інформування на місцевому рівні. Окремо були розглянуті Європейська Молодіжна Інформаційна артія та Компендіум з інформування та консультування молоді. Учасники у робочих групах висловили своє бачення щодо створення інформаційних служб для молоді в Україні.