Фотопроект про дітей та їхні іграшки з усього світу

талійський фотограф об’їздив понад 50 країн і в кожній фотографував дітей з їхніми іграшками – на знімках відчувається водночас різноманіття, відмінність культур різних країн та єдина дитяча радість.

Габріеле Галімберті понад два роки подорожував світом та відвідав більше 50 країн. Під час своїх мандрів він фотографував дітей з їхніми іграшками у різних місцях – від Техасу до Індії, від Малаві до Китаю, Ісландії, Марокко та Фіджі. Попри різні умови життя, клімат, забезпеченість і вік, щирі емоції об’єднують дітей усього світу. Так з’явилася серія «Історія іграшок», а пізніше на основі цієї колекції фотограф випустив книгу.

«Я записав спонтанну та природну радість, яка об’єднує дітей, попри їхній різноманітний досвід. Незалежно від того, чи володіє дитина справжнім парком мініатюрних автомобілів або одним опудалом мавпи, гордість, яку вона відчуває, надихає, піднімає настрій і змушує задуматися», – пояснює фотограф.

Зі Ї, 3 роки, Китай © Gabriele Galimberti

Юліус, 3 роки, Швейцарія © Gabriele Galimberti