ГО “УКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА РАДА” ВЗЯЛА УЧАСТЬ ЄВРОКЛУБУ “ЄДНІСТЬ” У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ МЕРЕЖ ЄС-2019

3-4 жовтня 2019 року в Києві Представництво Європейського Союзу в Україні провело Форум Мереж ЄС та Єврошколи. Майже 300 гостей взяли участь у події. Відомі політики та експерти з євроінтеграції були спікерами Форуму. На форумі було презентовано результати роботи над освітнім проектом “Молодь вивчає і змінює світ” євроклубу “ЄДНІСТЬ” Сухополов’янської ЗОШ (керівники Макаренко Олена та Паустовський Віктор), який увійшов до Топ-20 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів євроклубів-2019.

Також учасників Форуму було ознайомлено із діяльністю ГО “Українська Громадська Рада”, яка є постійним партнером проектів євроклубу “Єдність”.

Учасникам даного проекту була оголошена подяка від Представництва ЄС в Україні .
“Мені дуже приємно опинитися тут. Адже тут є люди які рухають Європу в Україні. 16 000 людей взяли участь у всеукраїнській он-лайн вікторині Євроквіз. Останнім часом була організована велика кількість дискусійних зустрічей та дебатів по всій Україні. Надзвичайно важливо дізнаватися більше про можливості від ЄС. Давайте просувати це далі!”, – із такими словами Матті Маасікас, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні звернувся до учасників Форуму. Крім Посла Матті Маасікаса, спікерами першого дня Форуму були Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник Міністра Молоді та спорту України Олесандр Ярема.

Протягом двох днів Форуму учасники мереж ознайомилися з останніми новаціями та політиками ЄС у відносинах з Україною, поділилися досвідом для планування спільної діяльності та стратегій розвитку для кожної мережі а також дізналися про участь у програмах мобільності та проектах Європейського Союзу.

Наприкінці заходу високоповажні гості Форуму нагородили найкращих учасників Євровікторини 2019 та конкурсу проектів євроклубів.

Форум мереж ЄС відбувається в рамках проекту Представництва ЄС в Україні “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”. Виконавцем проекту виступає ГО “Фундація “Відкрите суспільство”.