Гогольfest 2017 у Києві: ціни і нові програми заходів

Все, що потрібно знати про ГогольFest-2017: детальна програма, ціни на квитки, локації

З 7 по 17 вересня в Києві пройде 10-й ювілейний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest-2017. Цього року заходи будуть проходити на трьох локаціях: ВДНХ, “Довженко-центр” і театр “Дах”. За 11 днів на фестивалі відбудеться 300 культурних подій з 900 учасниками з 15 країн. Тема ГогольFest-2017 – біблійний ковчег.
Гості фестивалю зможуть взяти участь в побудові гігантського ковчега висотою в 4 поверхи і відправити його в “плавання” під час музичного шоу DakhaBrakha.

Ціни на квитки
Цього року програма ГогольFest-2017 ділиться на дві: “зелену” і “червону”. “Зелена” – основна програма фестивалю, на яку можна купити абонемент, а ось, щоб відвідати заходи “червоної”, квитки доведеться купувати окремо.
Зараз абонемент на всі дні коштує 420 гривень, купити його можна тут.
Абонемент на вихідні 9 і 10 вересня коштує 320 гривень, купити його можна тут.
Квитки на події “червоної” програми коштують від 100 до 270 гривень, залежно від заходу.

Програма ГогольFest-2017

театр
7.09, початок о 19:00 – постановка “ДПЮ” (зелена програма), Довженко-центр, сцена №6;

7.09, початок о 21:00 – постановка “ЦеШо” (зелена програма), Довженко-центр, open air;

8.09, 9.09, 10.10, початок о 18:00 – постановка “If you do not find a partner use a wooden chair” (зелена програма), Довженко-центр, Ark Squat;

8.09, початок о 20:00 – танцювально-театральна постановка “I Bislacchi. Omaggio A Fellini” (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

9.09, початок о 19:00 – постановка “Stop Being Poor” (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

9.09, початок о 21:00 – театрально-музичне шоу “Dreams Off” від DakhaBrakha, ВДНХ;

10.09, початок о 18:00 – театральна комедія “Superstar” (зелена програма), Довженко-центр, сцена 6;

10.09 і 17.09, початок о 19:00 – опера-балет “Ковчег” (червона програма), ВДНГ;

10.09, початок о 21:00 – постановка “Utopia” від Dakh Daughters (зелена програма), ВДНГ;

11.09, початок о 20:00 – німецька постановка Philoktet (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

13.09, початок о 20:00 – постановка “End Of Imitation 2.0” (зелена програма);

15.09 – 17.09 – “Нескінченність Klima. Театральний Серіал” (зелена програма), Довженко-центр, 8-й поверх;

15.09 і 16.09 – цирк-кабаре “Terabak De Kyiv” (червона програма), ВДНГ;

15.09 – литовська постановка “Game Over” (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

16.09 і 17.09, початок о 17:00 – постановка “Ark Europa” (зелена програма), Довженко-центр, Ark Squat;

16.09, початок о 18:00 – постановка “Том на фермі” (зелена програма), Довженко-центр, сцена 6;

17.09, початок о 18:00 – литовська постановка “Fantasio” (червона програма), Довженко-центр, сцена 6.

музика
9.09, початок о 22:00 – монодрама для сопрано та симфонічного оркестру “Here Comes Messiah!” (Зелена програма), ВДНХ, павільйон №1;

9.09, початок о 19:00 – вокально-хореографічний перфоманс “A Celebration Service” (зелена програма), ВДНГ, вхід за попередньою реєстрацією тут.

10.09 – проект “Лесасерма Похунахіс: мистецтво буроземами” у виконанні Ensemble Nadar (червона програма);

10. 09, початок о 15:00 – “Псалми і Танці”: прем’єра нової пісенного програми на вірші українських поетів різних епох (зелена програма), Довженко-центр, сцена 6;

15.09, початок о 20:00 – музично-хореографічний перфоманс “Diversity” (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

16.09 – “Waiting For The Dawn. В очікуванні світанку” у виконанні Айка Мелікяна (зелена програма), Довженко-центр, Plivka, Вухо Хол;

17.09, початок о 16:00 – музичний перфоманс “Механіка мрії” (зелена програма), Довженко-центр, Plivka, Вухо Хол.

Кіно
7.09-17.09 – кінофестиваль “Виживуть кінолюбовнікі”: кіно з Андрієм Алферовим, “культурфільми: Еросфера”, Week-end: короткий метр (зелена програма), розклад тут.

7.09, початок о 21:00 – відкриття кінотеатру Гогольfest: документальні фільми “ГогольДок” і “Дах”, виступ групи Baranivka Music Lab (зелена програма), Ark Squat.

Дитяча програма
9.09, початок о 14:00 – дитяча письменниця Марина Рибалко читатиме фрагменти книги “МРИЧКО і Червоний король” і розповість про те, як стати справжнім героєм (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 14:00 – воркшоп від ляльковода (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09 і 10.09, початок о 14:00 – презентація збірки польських п’єс для дітей та молоді (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09 і 10.09, початок о 14:00 – “Фруктовий зал”: закарпатські соки прямого віджиму і майстер-класи від міжнародного дитячого фестивалю театрального мистецтва “Птах” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 14:00 – гаражний розпродаж від “Видавництва Старого Лева” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 15:00 – “Космічна Одіссея”: дизайнерський проект від підлітків-модельєрів (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 15:00 – презентація проекту Соні Атлантовим “Миші” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09 і 10.09, початок о 16:00 – майстерня для дітей (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 17:00 – майстер-клас для дітей “Три сторінки до слави” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 17:45 – майстер-клас з виготовлення масок “перевтілитися в письменника” від ілюстратора Маші Фоя за мотивами книги Ульфа Старка “Тоді я була просто Ульф” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

9.09, початок о 18:45 – читання для дітей “Дорослі геть” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок о 12:30 – вистава “В серці лісу” (зелена програма), театр “Дах”;

10.09, початок о 14:00 – комедійне фокусна шоу (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок о 14:00 – читання казок з Мирин Чайкою (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок о 15:00 – дизайнерський проект-перфоманс “Вечори на хуторі” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок о 15:00 – світлі історії від Тетяни Стус, автора книг про Їжачка Вільгельма (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок 16:00 – прикладної майстер-клас від “Видавництва Старого Лева” з іграми та конкурсами (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

10.09, початок о 17:00 – телевізійний майстер-клас “Тележурналіст в кадрі” для тих, хто мріяв потрапити по той бік екрану (зелена програма), ВДНХ, павільйон 2;

16.09, початок о 12:30 та 15:00 – литовський спектакль “Дві сестрички по краях мосту” для дітей від 6 років (червона програма), театр “Дах”;

17.09, початок о 13:00 – майстер-клас “Прості способи для непростого дії” від засновника театру “Театр на столі” Сеула Дягутіта (зелена програма), театр “Дах”.

Освіта
8.09, початок о 14:00 – лекція керівника ансамблю Nadar Пітера Міттінсенса (зелена програма), Довженко-центр, кінолекторій;

8.09, початок о 15:00 – лекція “Освітні можливості в ЄС для молоді в сфері культури” (зелена програма), Довженко-центр, кінолекторій;

8.09, початок о 16:30 – вокальна техніка та імпровізація, знайомство з музикою Мередіт Монк (зелена програма), Довженко-центр: Довженко, книги, кава, кіно;

8.09, початок о 17:00 – майстер-клас: “Як просувати культурні та креативні індустрії” від Анастасії Нуржинський (зелена програма), Ark Squat: кінотеатр Гогольfest;

візуальне мистецтво
7.09, початок о 16:00 – виставка “Місто в жінці” Олександра Яценка (зелена програма), Ark Squat: к.413;

7.09 – відкриття Ark Squat (зелена програма), Ark Squat;

7.09, початок о 18:00 – відкриття виставки “Хроніки тотальної фотографії” Євгена та Тетяни Павлової (зелена програма), Довженко-центр, виставковий зал на 5 поверсі;

7.09, початок о 17:00 – відкриття ауді-візуальної інсталяції “Інтроструктура” (зелена програма), Довженко-центр, 1 поверх;

9.09, 10.09 – виставка доповненої реальності “The AR.K” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 1;

9.09, початок о 14:00 – виставка молодих художників (зелена програма), ВДНГ: павільйон 3;

9.09, початок о 14:00 – скульптурний проект Terra Firma (зелена програма), ВДНХ, павільйон 7;

9.09 і 10.09, початок о 14:00 – спецпроект школи сучасного мистецтва “Зупинка часу” (червона програма), ВДНХ, павільйон 1;

9.09, початок о 16:00 – перфоманс “Аoфон”: синтезатор з живих людей (зелена програма), ВДНГ, біля 3-го павільйону;

9.09, початок о 22:00 – “Цвінтарparty”: тужлива вечірка (зелена програма), ВДНХ, павільйон 3;

танець
13.09, початок о 18:00 та 21:00 – танцювальна постановка Das Haus (Швейцарія) (червона програма), Довженко-центр, сцена 6;

14.09, початок о 19:00 – танцювальний перфоманс “Personal Spring” (Україна і Польща) (зелена програма), Довженко-центр: Ark Squat;

15.09, початок о 18:00 – танцювальний перфоманс “Oximorica” ​​(Іспанія) (зелена програма), Довженко-центр, сцена 6;

перфоманс
8.09, початок о 20:00 – плейбек-перфоманс “Хто на моєму ковчезі?” (Зелена програма), Довженко-центр: Довженко. Книги. Кава. Кіно;

9.09, початок о 14:00 – будівництво ковчега (зелена програма), центральна площа ВДНГ;

література
9.09 – лекція Влада Троїцького “Інвентаризація” (зелена програма), ВДНХ, павільйон 3;

Альтернативна музика
7.09-17.09 – Сцена 20FT Radio: сучасна українська електронна музика (зелена програма), Ark Squat: дворик;

8.09 – Killer Star Stage: Ocean Bloom (18:00), Me’leron (19:00), Roll Model (21:00), Fazzer (22:00) (зелена програма), Ark Squat: парковка;

9.09, початок о 16:00 – музичний фонтан: Yuko, Олексій Дьячков, Julinoza, BeTwins, ШANA (зелена програма), ВДНГ;

9.09 – Killer Star Stage: Tricks, Monophonic, The Velvet Sun (зелена програма), Ark Squat: парковка;

10.09, початок о 16:00 – музичний фонтан: New Brain Trio, Smokin A, Urban Gypsy, Domi Emorine – Marcel Loeffler (зелена програма), ВДНГ;

10.09 – Killer Star Stage: Zwyntar, Personal Witches (зелена програма), Ark Squat: парковка;

11.09 – Killer Star Stage: Komissiya (18:00), Spirited force и параноя (19:00), StroOM, OY Sound System (20:00), (зелена програма), Ark Squat: парковка;

12.09 – Killer Star Stage: Radio Plush, гурт Колір, Thrill, Pills & Chills (зелена програма), Ark Squat: парковка;

13.09 – Killer Star Stage: moe, The Outland, Anakard (зелена програма), Ark Squat: парковка;

14.09 – Killer Star Stage: Miss Key, Dzen, FreeNology (зелена програма), Ark Squat: парковка;

15.09 – Stas Lenin Band, The Heavy Crawls, On the wane, Aghiazma, @TRAKTOR (зелена програма), Ark Squat: парковка;

16.09 – Исток stage: Кирпоноса дура (17:00), Леді Джанк (18:00), Indytronics (20:45) (зелена програма), Ark Squat: парковка;

17.09 – Исток stage: Кирпоноса дура (17:00), Леді Джанк (18:00), Indytronics (20:45) (зелена програма), Ark Squat: парковка;

18:00 – Drama Queen (18:00), Тім Паче (18:45), nousinthis (19:30), Kabloonak (LVA) (20:30), Гапочка (21:30), (зелена програма), Ark Squat: парковка;

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *