Хто проходить у Верховну Раду

Національний екзит-пол України оприлюднив перші результати парламентських виборів у 2019 році станом на 18:00.

До Верховної Ради за результатами позачергових парламентських виборів 21 липня ПРОХОДЯТЬ 5 ПАРТІЙ.

Найбільше голосів отримала партія «СЛУГА НАРОДУ» – її підтримало 43,9%% виборців. На другому місці «Опозиційна платформа – За життя», яка отримала 11,5%  голосів.

ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПРОХОДЯТЬ:

«Слуга народу» – 43,9%

«Опозиційна платформа – За життя» – 11,5%

«Європейська Солідарність» – 8,9%

«Батьківщина» – 7,6%

«Голос» – 6,3%

Партію «Сила і честь» підтримало 4,4%, «Опозиційний блок» – 3,3%, «Партія Шарія»– 3,1%. Інші політичні сили отримали менше ніж 3% голосів.

Партії, які подолали 5% бар’єр, розділять між собою 225 місць у парламенті. Ще половину отримають кандидати із мажоритарних округів.

Екзит-пол – соціологічне опитування виборців на виході з виборчих дільниць. Дані формуються на основі «таємного голосування»: виборець заповнює анонімну анкету із позначенням кандидата, за якого віддав свій голос.