Із нового навчального року в Україні стартував Рік французької мови

Із нового навчального року в Україні стартував Рік французької мови, інформують у прес-службі уряду.

Так, сьогодні французьку вивчають у 1 220 навчальних закладах країни, а у 49 школах – поглиблено. У МОН вважають, що зробити акцент слід на тих закладах та педагогах, що навчають школярів французькій мові як другій іноземній.

“У спеціалізованих закладах у нас і так все більш ніж добре, а саме вчителі, що навчають французькій як другій іноземній, мають досконало вміти зацікавити дитину та заохотити її вивчати мову. Відкриття можливостей для підвищення кваліфікації таких вчителів було б додатковим поштовхом”, – вважає міністр освіти Лілія Гриневич. Крім того, для поширення вивчення мови в Україні важливо проводити належну підготовку вчителів у педагогічних вишах.

Серед можливостей для підтримки Року французької мови в Україні – заохочення переможців олімпіад з французької мови та підтримка вчителів французької мови, що отримають перемогу у відповідній номінації конкурсу Учитель року.

Крім того, в межах Року французької мови планують розширити кількість пришкільних літніх мовних таборів, створити онлайн курси для вчителів французької мови, а також провести спільні заходи, де вчителі французької з усієї України зможуть вільно спілкуватися та обмінюватися досвідом.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *