Канів 2020: Музеї, скейт-парк, канатні дороги

Канівська міська рада ухвалила нову програму розвитку туризму в місті на 2017-2020-ті роки.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Протягом терміну реалізації програми чиновники мають намір надати привабливого вигляду автомобільним в’їздам у місто, створити і впорядкувати паркові зони, облаштувати оглядовий майданчик на горі Московка з побудовою канатно-крісельного підйомника, створити музей Трипільського мистецтва, мотузковий парк, скейтпарк та багато чого іншого.

Крім того, за погодженням з експертами та громадськістю у місті планується встановлення ряду нових скульптурних композицій та архітектурних знаків: «Я люблю Канів», «Сонячний годинник», Птах Щастя, «Канівський сом», скульптура Юрію Нікуліну, пам’ятний знак Магдебурзькому праву Канева, памятник Івану Франку.

Також у програмі закладені кошти на забезпечення якісної презентації Канева та його туристичного потенціалу на загальноукраїнському та міжнародному рівні, зокрема шляхом створення промо-ролика та інформаційно-довідкових матеріалів, участі у виставках, форумах та ворк-шопах, представлення інвестиційних пропозицій та досягнень міста в рамках конкурсу «7 чудес України».

На ряду з цим, в тексті затвердженої програми передбачене теж фінансування і для забезпечення роботи комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр Канева».

Загалом, обсяг фінансування даної програми у поточному році передбачається на рівні майже 1,5 млн. грн., а саме 1 435 тис. грн. В усі наступні роки фінансування реалізації програми складе орієнтовно по 395 тис.грн. на рік.

Зауважимо, що дану редакцію програми під час недавнього сесійного засідання міської ради підтримав 21 депутат міської ради, а 6 народних обранців утрималися. Нижче, пропонуємо до вашої уваги повний текст програми розвитку туризму у Каневі з детальним переліком заходів і проектів, передбачених в рамках її реалізації.