Канів запрошує на відкриття ІІ Канівського міжнародного кінофестивалю

Вже незабаром у Каневі стартує ІІ Канівський міжнародний кінофестиваль, який цього року присвячений Олександру Довженку.
Цього року на відкритті ІІ Міжнародного канівського кінофестивалю глядачів вітатиме акапельний гурт «Esthetic Voice», який виконує в авторському аранжуванні світові хіти, українські пісні та власні композиції. Виступ гурту відбудеться у межах церемонії відкриття кінофестивалю, яка розпочнеться о 17.00 25 серпня у міському будинку культури.


Увечорі тогож дня епіцентром культурних заходів стане міська набережна, де відбудеться концерт столичних гуртів «JOIRA», «While Alive» та вінницького колективу «Не лізь, бо вб’є». Виступи розпочнуться о 19.00 на концертному майданчику поблизу «Шайби».

Окрім цього, по закінченню концерту на набережній розпочнеться демонстрація фільмів поза конкурсної програми, яка стартуватиме із презентації фільму «Достучаться до любви».
Молодіжна дискотека Global dance
У суботу, 26 серпня поблизу танцювального майданчика «Шайба» відбудеться молодіжна дискотека із участь відомих діджеїв: MC Лапоть, MC Jones, MC JK, Lex, Marocco, Popeye, Melo, Tech-neek, Sanches, Vito, Jordano, LQB, Driver, Voron.
Дискотека відбуватиметься на набережній із 17.00 по 24.00.
Показ колекцій одягу
Вже вдруге під час кінофестивалю недобудований Шевченківський культурний центр цьогоріч модною локацією, адже цього року там відбудеться показ одягу одразу декількох колекцій.


Так, моделі демонструватимуть колекцію сучасного одягу столичних дизайнерів, експонати українського традиційного вбрання та ретро-костюми, які використовувалися під час зйомок відомих українських стрічок та були надані кіностудією ім.О.Довженка. Окрім цього, також заплановане проведення Hair show, мехенді та бодіарту.

Показ колекцій одягу розпочнеться о 17.00, 26 серпня поблизу недобудованого будинку культури.

Екскурсія «Канівська Довженкіана»

Цього року для гостей та учасників кінофестивалю організовують тематичну екскурсію «Довженківський обрій», у межах якої планують відвідати пам’ятні місця у Каневі, Прохорівці та на Канівському водосховищі.

Так, учасники екскурсії відвідати будинок, де у 1957-ому році проживала творча група Юлії Сонцевої, дружини Олександра Довженка, під час роботи над кінофільмом «Поема про море», місця, де знімалися стрічки «Перемога на Правобережній Україні» про форсування Дніпра у районі Букринського плацдарму, «Поема про море», знятий за сотаннім сценарієм Олександра Довженка про затоплені села Бучак та Селище, «Вечір напередодні Івана Купала», «Легенда про княгиню Ольгу», «Молитва за гетьмана Мазепу».

Архітектурний симпозіум та виставки картин

Традиційно у Каневі на базі готелю «Княжа гора» у період проведення кінофестивалю функціонуватиме виставка VII Міжнародний скульптурний симпозіум, у межах якої презентуватимуть витвори українських та зарубіжних митців. Переглянути експонати можна буде щодня під час кінофестивалю (25-27 серпня) із 10-тої до 16-тої у галереї «ЧервонеЧорне».


Окрім цього у цей час у галереї буде презентуватися виставка картин канівської миткині, члена Національної спілки художників України Любові Миненко.

Також протягом кінофестивалю на базі «Авто-ріки» триватиме фотовиставка робіт та студентів викладачів Канівського коледжу культури та мистецтв та місцевих митців.

Проведення численних майстер-класів

Так, цього року організатори анонсують проведення зустрічей гостей кінофестивалю із членами журі та почесними гостями, майстер-класи із сценарної, операторської майстерності, монтажу.

Так, перші експрес майстер-класи із сценарної та операторської майстерності відбудуться у фойє міського будинку культури із 9.00 до 12.00 25 серпня.


Виставка стилізованих та тематичних експонатів

Щоденно під час проведення кінофестивалю у Міському будинку культури презентуватимуть виставку ретро-світлин із особистого архіву Олександра Довженка та експонатів із кіностудії, зокрема ретро-кінокамер та раритетних речей, які були використанні у під час зйомок відомих фільмів.

Зауважимо, що цьогорічна програма ІІ міжнародного канівського кінофестивалю дозволить містянам та гостям насолодитися не лише переглядом стрічок сучасних українських митців, а й різноманітно і з користю провести час. Тож хочеться вірити, що цьогорічний кінофестиваль стане скравою сторінкою у розвитку Канева та внесе нове дихання у розвиток сучасного кінематографу.

Матеріал: http://kanos.com.ua

Напишіть відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *