“Книги читати – світ пізнавати”: У Прилуках визначили переможця конкурсу буктрейлерів

Сьогодні відбувся фінал конкурсу буктрейлерів “Книги читати – світ пізнавати”, який організували Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти та ГО “Українська Громадська Рада” .

Роботи розділилися за трьома номінаціями: «Історична та краєзнавча література», «Дитяча література» та «Художня література». Переможцями стали: Єлизавета Дідик (номінація “Історична та краєзнавча література”), група учнів Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного (номінація “Художня література”) та Станіслав Пасічний (номінація “Дитяча література”). Переможці отримали подарунки від УГР – настільні ігри, які збиратимуть творчу команду в дружньому затишному колі.

Микола Романенко (номінація “Історична та краєзнавча література”) хоч і не став переможцем, але отримав грамоту від журі та приз за креативність і неординарний підхід до справи.

Колектив Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти теж створив буктрейлер на книгу Ольги Лукаш “Таємниці прилуцьких вулиць”, який не входив до конкурсної програми, але все одно отримав подарунок від УГР.

Вітаємо переможців та бажаємо учасникам натхнення на подальші перемоги! А ми, в свою чергу, продовжуємо підтримувати активну творчу молодь!