Команда ГО “Українська Громадська Рада” долучилася до тренінгу “Молодіжний працівник”

Команда ГО “Українська Громадська Рада” – це ініціативні, енергійні та активні люди. Ми ніколи не стоїмо на місці та постійно шукаємо можливості для освіти та розвитку.

Днями в Харкові пройшов Базовий тренінг програми “Молодіжний працівник”, яка була започаткована у 2014 році Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН. Метою програми є підвищення кваліфікації молодіжних лідерів задля підвищення ефективності молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

Член нашої команди Юлія Потіпака успішно пройшла Базовий тренінг та відтепер є сертифікованим молодіжним працівником. Будемо впроваджувати корисний досвід в роботі Молодіжного центру!