Команда ГО “Українська Громадська Рада”допомогла прилуцькому навчально-реабілітаційний центрі

Прилуцький навчально-реабілітаційний центр – заклад із неймовірними дітками та чуйним колективом. Вже не перший рік команда ГО “Українська Громадська Рада” опікується закладом, прислухаючись до потреб та прохань НРЦ.

Нещодавно у медкабінеті НРЦ з’явився подарунок – потужний інгалятор, який суттєво пришвидшує одужання маленьких вихованців центру. Також дуже важливо дбати і про комфорт дітей в закладі. Саме тому в НРЦ за підтримки ГО “Українська Громадська Рада” активно оновлюються роздягальні, старі шафи замінено сучасними та яскравими.

Усміхнені та здорові діти – результат чуйної опіки та підтримки дорослих. Ми продовжуємо співпрацю з колективом НРЦ, щоб діти почувались максимально комфортно та затишно.