Команда Української громадської ради вшанувала пам’ять героїв АТО в День незалежності України

24 серпня, в День незалежності України, команда ГО Українська громадська рада вшанувала пам’ять українських героїв – тих, хто загинув на Майдані під час мирних протестів та тих, хто поклав своє життя за мир та незалежність у зоні бойових дій на Сході. Саме тому, замість гучних святкувань, представники ГО УГР вшанували пам’ять загиблих солдатів та поклали квіти до стіни пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Ми в свою чергу, як патріоти та члени громадської організації, прийшли вшанувати пам’ять тих героїв АТО, хто ніколи вже не прокрокує в парадному строю в цей знаменний для всіх нас день, але вони завжди будуть жити в нашій пам’яті. Адже саме ці хлопці зробили, все, для того, щоб зараз на вулицях Києва був мир.
Все для того, щоб країна жила і процвітала. І в цей святковий найголовніший для всіх українців день – День народження України, хочеться ще раз сказати спасибі всім, хто не дожив до сьогоднішнього святкового дня. Всім, тим, хто загинув у бою. Але загинув не дарма. Солдати – герої, вічна вам пам’ять.» – зазначила член ГО УГР Євгенія Крайзман.

11928741_864270570324697_946748102623734307_n bDMyJos1biQ JXDxy6D99AE O2CeGJZHTw8