Комітет Верховної Ради підтримав законопроект про легалізацію медичного канабісу

Комітет Верховної ради з питань прав людини на засіданні підтримав законопроект, створений на основі електронної петиції «Законодавчо врегулювати канабіс для потреб науки і медицини». Про це повідомляєУкраїнська асоціація медичного канабісу.

«Комітет Верховної Ради України з питань прав людини на своєму засіданні постановив підтримати законопроект, підготований робочою групою народних депутатів України, як відповідь на електронну петицію… За таке рішення проголосували всі присутні на засіданні члени комітету», – повідомляють у асоціації.

Законопроект мають зареєструвати цього тижня у парламенті. Про це повідомив член комітету Георгій Логвинський, пише Liga.